Interiérové dveře DRE LAMINÁT

Interiérové dveře řady DRE LAMINÁT nabízí mnoho moderních i klasických modelů pro každý interiér. Barevná škála dveří DRE LAMINÁT je nejširší z naši nabídky, většina povrchů je hladká z mírnou strukturou dřeva. Konstrukce dveří je dřevěná, orámování skel je ve stejném dekoru jako dveře, hrany dveřního falce a obložkových zárubní mají zkosený tvar, který zabraňuje předčasnému poškození hran a rohů.

Plné kazety bez skla mají vypouklý tvar výplně s frézováním, které je zjevné na obrázcích každého modelu řady DRE LAMINÁT. Prosklení dveří můžete volit libovolně, všechná skla jsou z jedné strany se vzorem, případně matná, z druhé strany povrch skla je hladký s možností nalepení bezpečnostní fólie proti rozbití. Dveře řady DRE LAMINÁT jsou dobrou volbou do bytových prostor a kanceláří se střední a vysokou frekvenci pohybu.

Ke dveřím řady DRE LAMINÁT se standardně dodává obložková zárubeň regulovaná  přední lišta obložkové zárubně má zkosenou hranu, šířka přední lišty obložky je 6 cm. Dle přání je možné dodat obložkovou zárubeň DRE TOP, která má rovné hrany a šířku obložkové lišty 8 cm.

Interiérové dveře DRE LAMINÁT lze zavěsit do kovových zárubní v normě ČSN.