Doprava zboží DRE

Nabízíme rychlou a kvalitní dopravu objednaného zboží DRE přímo do vašeho domova po celé České republice. Dopravu zajišťuje přepravce TOPTRANS – zboží je nejprve přepraveno do střediska, které je nejblíže vaší adrese a poté je dovezeno přímo k vám domů. Dopravce TOPTRANS vás předem telefonicky informuje o termínu dodání zboží, proto nemusíte ztrácet čas čekáním doma. Cena dopravy se odvíjí od hmotnosti zboží DRE a vzdálenosti vaší adresy dodání.

Můžete si být jisti, že o vaše zboží DRE je po celou dobu přepravy dobře postaráno. Jakmile zboží dorazí na náš sklad, roztřídíme ho, opatříme identifikačními kódy a provedeme pečlivou fotodokumentaci. Se zbožím DRE manipulujeme v klimatizovaném a čistém prostředí, které je zároveň monitorováno kamerovým systémem. Zboží DRE nakládáme na palety či připravujeme jako přepravní balíky. Zboží DRE je maximálně chráněno před poškozením pomocí kartonových profilů a ochranných fólií, do kterých je zabaleno. Tím je zajištěna bezpečná přeprava zboží DRE a ochrana před jeho poškozením.

V rámci Prahy a Středočeského kraje nabízíme vlastní automobilovou dopravu. Zboží přepravujeme v dodávkovém vozidle Mercedes-Benz Sprinter, který pojme náklad o hmotnosti 1000 kg. Přepravované zboží je pojištěno proti poškození do výše jednoho miliónu korun. Pohonnou hmotou vozidla je nafta, kterou tankujeme výhradně u benzínových stanic značky SHELL. Můžete se tedy spolehnout, že zboží DRE k vám dopravíme v pořádku a v krátkém čase. Před dodáním zboží DRE vás budeme telefonicky informovat.

 

 

Fotogalerie