Jak u nás objednat zboží DRE

Existuje více možností, jak u nás objednat zboží DRE. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je objednávka přes náš e-shop www.dvere-akce.cz. Podrobný návod jak používat internetový obchod www.dvere-akce.cz naleznete v instruktážním videu pod tímto článkem.

Při nákupu interiérových dveří DRE a dalšího zboží DRE můžete vybírat z nespočetného množství variant modelů, odstínů povrchů, doplňků a technických prvků. Proto pro Vás máme zřízenou vzorkovou prodejnu na adrese K Žižkovu 7, Praha 9, kde si veškeré produkty DRE můžete prohlédnout na vlastní oči. Zároveň od nás obdržíte vzorník odstínů a katalogy zboží DRE, aby jste si vše mohli v klidu promyslet i doma. Náš školený personál je schopen Vám poskytnout veškeré potřebné informace o produktech DRE a rád Vám pomůže s jejich výběrem. Naše vzorková prodejna je otevřena každý všední den a po dohodě i v sobotu. Pokud je pro Vás vzorková prodejna příliš daleko, rádi Vám poradíme telefonicky či e-mailem a jsme schopni Vám zdarma poslat vzorník odstínů na Vaši adresu.  

Pokud se Vám zalíbí nějaké produkty DRE, vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku do 24 hodin. Cenovou nabídku Vám zašleme ve více variantách na e-mail. Pokud s ní budete souhlasit, můžeme na Vaši žádost provést zaměření stavebních otvorů, aby nedošlo k žádnému omylu při výběru a specifikaci interiérových dveří DRE. V případě, že si objednáte od naší společnosti i montáž daných dveří DRE, provádíme zaměření stavebních otvorů automaticky. Jakmile odsouhlasíte cenovou nabídku, vytvoříme a zašleme Vám e-mailem závaznou objednávku a zálohovou fakturu. Záloha je vždy cca 50% z ceny zboží DRE. Objednávku je třeba důkladně překontrolovat, jelikož po jejím odsouhlasení a odeslání zálohové platby na náš firemní účet, již není možné provádět změny. Jakmile se na našem účtu zobrazí částka zálohy (pod daným variabilním symbolem), naše účetní oddělení Vám odešle písemné potvrzení, že platba proběhla v pořádku a že ji evidujeme. Od tohoto dne se zboží zadává do výroby. Jeho výroba trvá cca 4-6 týdnů.

Jakmile zboží DRE dorazí na náš sklad (na adrese Malešická 3312/24a, Praha), je vyskladněno, vytřízeno, kompletně zdokumentováno, dále zabaleno a připraveno k odeslání na montáž, přes dopravce TOPTRANS či je připraveno na osobní odběr. Vždy budete předem telefonicky či e-mailem informováni, že zboží dorazilo a že dojde k jeho dodání.

 

 

 

Fotogalerie