Montáž výrobků DRE

Montážní práce výrobků DRE provádí naše společnost. Naši montážní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s montáží interiérových dveří DRE, obložkových zárubní DRE, nerezového kování značky HOBU Company s.r.o., ale také s truhlářskými úpravami zboží DRE, odstraňováním kovových zárubní a drobnými zednickými prácemi. Montážníci naší společnosti pracují i o sobotách, nedělích a svátcích. Termín montáže se vždy domlouvá dopředu, tak aby vyhovoval oběma stranám.

Při montáži výrobků DRE používáme kvalitní nářadí značky Hitachi, speicální montážní pěny Illbruck a speciální neplísňový akrylát značky MASTERsil. Naše pracovníci jsou velmi zkušení a profesionální, mezi jejich výbavu patří i kvalitní pracovní oblečení CANIS SAFETY a ochranné pracovní pomůcky.

Montáž interiérových dveří a obložkových zárubní DRE se zpravidla provádí v poslední fázi rekonstrukce interiéru. Je velmi důležité mít před montáží připraveny stavební otvory. Výška stavebního otvoru pro montáž normovaných dveří a obložkových zárubní DRE je dle ČSN 202-203 cm, šířka o 8-10 cm větší než požadovaná šířka dveří. Ve dveřním otvoru by se také neměly nacházet žádné nerovnosti, které mohou způsobit zhoršenou funkčnost dveří DRE. V případě, že stavební otvory nejsou dostatečně připraveny, vyhrazujeme si právo na zrušení montážní práce. Montáž by zároveň neměla být prováděna ve vlhkém prostředí  ̶  vlhkost vzduchu by se měla pohybovat v rozmezí 40-50 %. Dřevo jakožto hygroskopický materiál reaguje na změnu vlhkosti okolního prostředí – vyšší vlhkost může způsobit deformaci, zvětšení objemu a ohýbání dveří a zárubní, zatímco příliš nízká vlhkost způsobuje vysoušení dveří. Vlhkost stavebního zdiva by neměla překročit 10°C. Montáž by se měla odehrávat ve větraných místnostech, v bezprašném prostředí a bez velkých teplotních rozdílů mezi interiéry.

Nemusíte se obávat, že po montážních prácích zůstane nějaký nepořádek  ̶  veškerý odpad, který je během prací vyprodukován, ekologicky likvidujeme ve spolupráci se společností EKO-KOM dle právních předpisů České republiky.

V případě, že si zboží DRE budete chtít namontovat sami, na našich stránkách www.dre-doors.cz naleznete montážní návody a veškeré informace o montáži. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte kontaktovat naši společnost. Naši montážní pracovníci vám rádi a ochotně poradí.  

 

 

Fotogalerie